Stavby občanské vybavenosti

Společnost Outulný, a.s. se zabývá výstavbou staveb občanské vybavenosti od relativně jednoduchých realizací bytových domů, přes stavby pro školství, zdravotnictví (Rekonstrukce laboratoří v Nemocnici Třebíč a Výstavba pavilonu pro matku a dítě v Nemocnici Třebíč) či pro potřeby ministerstva obrany až po ucelené dodávky nákupních center, kdy rozsahem největší je akce Nákupní centrum Třebíč.

V oblasti nákupních center rozvíjíme i vlastní developerské aktivity. Na dosud realizovaných stavbách firma prokázala svoji profesionalitu v organizační a technologické akceschopnosti, včetně provedení díla ve vysoké jakosti dle přání zákazníka.


Reference

Výstavba nové budovy školy

Výstavba nové budovy školy

Investor: SOŠ zahradnická a SOU Rajhrad

Rozpočet: 80.355 mil.

Termín výstavby: červenec 2010 - srpen 2011

 

FMZ Třebíč

FMZ Třebíč

Investor: Nákupní centrum Třebíč s.r.o.

Rozpočet: 404.6 mil.

Termín výstavby: leden 2008 - leden 2009

Aktuálně

I v krizi se dá stavět rychle a kvalitně

TŘEBÍČ – Krize ve stavebnictví ještě neskončila. Spousta stavebních firem se na trhu snaží udržet za každou cenu a ve finále pak trpí především kvalita prováděných staveb. …

Dostavba vodovodu v Městci Králové

Dne 15.6.2014 dokončila společnost Outulný,a.s. stavbu: „Dostavba vodovodu Městec Králové“Celkové náklady stavby 19.315.567,- Kč. Kvalitní prací nás, našeho dodavatele firmy VPK …

Obchodní kontakt

Pozvěte nás do výběrového řízení na generálního dodavatele Vaší stavby. Rádi budeme konzultovat Váš záměr i ve fázi přípravy projektu. Kontakt:

tel. 547 423 240
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • ON-LINE: Hala Pohořelice